تعجب – غافلگیر کردن ایران شماره افزایش

تعجب – غافلگیر کردن: ایران شماره افزایش پیراهن خوشحالی جام جهانی تیم ملی ایران کارلوس کی روش

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات به کشور عزیزمان ایران نمی‌رویم! ، عربستان ترساندن به کناره‌گیری از لیگ آسیا کرد

سعودی‌ها به تصمیم اخیر کنفدراسیون فوتبال آسیا تصویر العمل نشان دادند. آنها گفته‌اند که قبول نمی‌کنند در خاک کشور عزیزمان ایران با تیم‌های ایرانی به میدان بروند.

به کشور عزیزمان ایران نمی‌رویم! ، عربستان ترساندن به کناره‌گیری از لیگ آسیا کرد

عربستان ترساندن به کناره گیری از لیگ آسیا کرد/ به کشور عزیزمان ایران نمی رویم!

عبارات مهم : ایران

سعودی ها به تصمیم اخیر کنفدراسیون فوتبال آسیا تصویر العمل نشان دادند. آنها گفته اند که قبول نمی کنند در خاک کشور عزیزمان ایران با تیم های ایرانی به میدان بروند.

به گزارش ایسنا و به نقل از العاجل، کنفدراسیون فوتبال آسیا در جلسه اخیر خود قانون بازی کردن در زمین بی طرف را لغو و تاکید کرد که هر تیمی باید در فصل تازه لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه خانگی خود از تیم حریف میزبانی کند. این تصمیم AFC باعث اعتراض کلوب های عربستانی و اماراتی شده است است.

به کشور عزیزمان ایران نمی‌رویم! ، عربستان ترساندن به کناره‌گیری از لیگ آسیا کرد

نعیم البکر، نائب مدیر کمیته برگزاری مسابقه های لیگ عربستان، گفت : بازی کردن در زمین بی طرف تصمیمی است که دو دولت عربستان و امارات گرفته اند و باید کنفدراسیون فوتبال آسیا به آن احترام بگذارد. چنین تصمیمی جهت حفظ امنیت و سلامت بازیکنان گرفته شده است و نباید نادیده گرفته شود.

او ادامه داد: کنفدراسیون فوتبال آسیا نمی تواند کشوری را وادار به بازی کردن در کشوری دیگر کند. AFC به خوبی می داند که تیم های اماراتی و عربستانی چه اعتباری در لیگ قهرمانان آسیا دارند. در چهار دوره اخیر لیگ قهرمانان آسیا تیمی یا از عربستان و یا از امارات به فینال راه پیدا کرده و این به خوبی نشان می دهد که تا چه اندازه موفق بوده اند. ما با چنین تصمیمی مخالف هستیم.

سعودی‌ها به تصمیم اخیر کنفدراسیون فوتبال آسیا تصویر العمل نشان دادند. آنها گفته‌اند که قبول نمی‌کنند در خاک کشور عزیزمان ایران با تیم‌های ایرانی به میدان بروند.

الکویتی مرزوق، عضو سابق کمیته رسانه ای کنفدراسیون فوتبال آسیا هم در این باره گفت : بیانیه ی که با زبان عربی منتشر شد نام کشور عزیزمان ایران را ذکر نکرد ولی بیانیه ای که با زبان انگلیسی منتشر شد کامل تر بود. طبق آنجه که منتشر شد به این نتیجه رسیدم که این تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا هنوز نهایی نشده و امکان عوض کردن در آن وجود دارد.

او ادامه داد: کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار است که هیاتی را مسئول بررسی میزبانی کشورهای مذکور کند. آنها نمی توانند ما را مجبور به بازی کردن در خاک کشور عزیزمان ایران کنند. کنفدراسیون فوتبال آسیا باید روابط سیاسی بین کشورها را هم در نظر بگیرد. در مسابقه های مهم چیزی به اسم اجبار نداریم. من بر این باور هستم که دو نسخه اخیر لیگ قهرمانان آسیا که باعث شد تا تیم های ما برابر نمایندگان کشور عزیزمان ایران در زمین بی طرف به میدان بروند نتیجه های مثبتی به همراه داشت و باعث شد تا نژاد پرستی و طائفه گرایی از بین برود و امنیت هم به خوبی حفظ شود.

عضو سابق کمیته رسانه ای کنفدراسیون فوتبال آسیا در آخر گفت : این تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا با مسئله مواجه خواهد شد آیا که باعث کناره گیری تیم های اماراتی و عربستانی می شود و فکر می کنم که همان قانون بازی کردن در زمین بی طرف دوباره عملی خواهد شد.

به کشور عزیزمان ایران نمی‌رویم! ، عربستان ترساندن به کناره‌گیری از لیگ آسیا کرد

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | فوتبال | عربستان | عربستان | عربستان، | عربستانی | کنفدراسیون آسیا | لیگ قهرمانان آسیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs