تعجب – غافلگیر کردن ایران شماره افزایش

تعجب – غافلگیر کردن: ایران شماره افزایش پیراهن خوشحالی جام جهانی تیم ملی ایران کارلوس کی روش

گت بلاگز اخبار اجتماعی وزیر نیرو خواستار کمک شد

هرچه به روزهای تابستان نزدیک تر می‌شویم بحران آب زیاد رخ نمایی می کند تا جایی که وزیر نیرو نسبت به کم آبی تابستان پیش‌رو هشدار داد و از مسئولین خواست تا برنامه‌

وزیر نیرو خواستار کمک شد

وزیر نیرو خواستار کمک شد

عبارات مهم : ایران

هرچه به روزهای تابستان نزدیک تر می شویم بحران آب زیاد رخ نمایی می کند تا جایی که وزیر نیرو نسبت به کم آبی تابستان پیش رو هشدار داد و از مسئولین خواست تا برنامه ریزی های مورد نیاز را انجام دهند.

به گزارش ایسنا، چند سال است که واژه بحران در کنار منابع آبی کشور جا خوش کرده و متاسفانه هرچه به جلو می رویم شرایط بدتر می شود تا جایی که امسال در طول ۵۰ سال گذشته خشک ترین سال معرفی شده است است.

تشکیل کارگروه سازگاری با کم آبی و اجرای مدیریت عرضه و تقاضا مهترین راه کار وزیر نیروی دولت دوازدهم جهت حل بحران آب دیده شده، گرچه جهت این مهم نیز در ماه های اخیر گام هایی برداشته شد ولی هنوز نتیجه های روشنی از کارهای اجرایی نمایان نشده است.

وزیر نیرو خواستار کمک شد

این در شرایطی است که از ابتدای شروع سال ۹۷ تا کنون وزیر نیرو و سایر مسوولان آبی نسبت به کمبود منابع آبی هشدار می دهد و طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو و بر اساس گفته های اردکانیان، “امروز وقت مناسبی در اختیار ماست تا بتوانیم تمرین مصرف درست و کمتر منابع آبی را در برنامه های عادی روزانه خود قرار داده و تلاش کنیم از آب تصفیه شده است جهت مصارف شرب و پخت و پز استفاده کنیم و جهت سایر مصارف صرفه جویی را در سرلوحه فعالیت های خود قرار بدهیم.”

وی اعتقاد است شرایط موجود فقط خاص امسال نیست. به طور کلی ما کشور کم آب هستیم و باید بپذیریم زمانی همین مقدار آب را با جمعیت ۳۰ تا ۳۵ میلیون داشته ایم و حالا باید با جمعیت ۸۲ میلیونی زندگی کنیم. بعد باید به سمت بهتر مصرف کردن و مدیریت مصرف برویم.

هرچه به روزهای تابستان نزدیک تر می‌شویم بحران آب زیاد رخ نمایی می کند تا جایی که وزیر نیرو نسبت به کم آبی تابستان پیش‌رو هشدار داد و از مسئولین خواست تا برنامه‌

به نظر می رسد که سیاست فعلی وزیر نیرو مدیریت مصرف و اخذ حمایت شرکت های دیگر جهت گذر از بحران آب هست، و این در شرایطی است که سرانه مصرف آب در کشور عزیزمان ایران به وسیله هریک از شهروندان بالغ بر ۲۲۰ لیتر درشبانه روز تخمین زده شده است که حدود ۴۷ درصد بالاتر از استانداردهای تعریف شده است است.

پیوند خوردن چندین ساله بحران آب با کشور عزیزمان ایران موضوعی غیر قابل کتمان است ولی عوض کردن واکنش‌ها مشترکان در نحوه مصرف و ایجاد رویکردی تازه در این حوزه در یک فرجه زمانی محدود به نظر کار دشواری است ولی امید می رود که با استمرار بارندگی ها تابستان امسال نیز با تامین نیاز آبی تمام مشترکان سپری شود.

واژه های کلیدی: ایران | جمعیت | منابع | مدیریت | تابستان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs